Oświadczenie

Dziękujemy za korzystanie z serwisu  https://najlepszemateraceopinie.com/(„Serwis”) obsługiwanego przez [Nazwa Firmy] („my”, „nas” lub „nasza”). Prosimy o zapoznanie się z poniższym oświadczeniem, które określa ograniczenia i odpowiedzialność związane z korzystaniem z naszego Serwisu.

1. Treści Informacyjne

Serwis oferuje treści jedynie informacyjne i rozrywkowe, a wszelkie informacje, rady lub życzenia zawarte na stronie mają charakter ogólny. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy lub nieścisłości w zamieszczonych treściach.

2. Zmiany w Serwisie

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Serwisie w dowolnym momencie, bez wcześniejszego powiadomienia. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z przerw w dostępie do Serwisu.

3. Odpowiedzialność Użytkownika

Korzystanie z Serwisu odbywa się na własne ryzyko użytkownika. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody, utratę danych, czy inne straty wynikłe z korzystania lub niemożności korzystania z Serwisu.

4. Zewnętrzne Łącza

Serwis może zawierać łącza do zewnętrznych stron internetowych, których treści nie podlegają naszej kontroli. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści lub praktyki prywatności tych stron.

5. Prawo do Zmiany Oświadczenia

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego oświadczenia w dowolnym momencie. Aktualizacje będą publikowane na tej stronie, i korzystając z Serwisu po ich opublikowaniu, użytkownik wyraża zgodę na nowe warunki.

6. Prawo Własności Intelektualnej

Wszelkie prawa własności intelektualnej dotyczące zawartości Serwisu, takie jak teksty, grafiki, zdjęcia, należą do [Nazwa Firmy] lub innych właścicieli, o ile nie jest to wyraźnie zaznaczone.

7. Kontakt

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących tego oświadczenia, prosimy o kontakt pod adresem [Twój adres kontaktowy].

Dziękujemy za korzystanie z naszego Serwisu!

Z Pozdrowieniami, Zespół Życzenia Wielkanocne